Corneille färglitografi
2016-02-24
360385
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 2002, numrerad 64/75, färglitografi, bildyta ca 33x41 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg