Coignard färgcarborundum
2016-02-24
360363
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 30/40 färgcarborundum, bladstorlek ca 45X58 cm
Visas på Geijersgatan 14 i göteborg