James Coignard färgcarborundum
2016-02-24
360360
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 57/75 färgcarborundum, bladstorlek ca 55X45 cm
Visas på Geijersgatan 14 i göteborg