Petter Zennström Komposition
2016-03-02
360297
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): Komposition
monogramsignerad och daterad PZ -11, olja på duk, 66x48 cm, oramad
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären
Smärre ytslitage