Gideon Börje oljemålning
2016-02-11
360287
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Sydländskt landskap, signerad G Börje, olja på duk, 59x79 cm
Tryckmärken, hål