Hugo Zuhr oljemålning
2016-02-11
360285
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Kustmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 33x55 cm
Repor