Yrjö Edelmann litografi
2016-02-11
360281
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Remsor, signerad och numrerad HC 25/50, färglitografi, bladstorlek 80x60 cm cm