Bordslampor 1 par
2016-02-11
360190
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft. stomme i gulmetall och träfolierad metall
Smärre slitage