Madeleine Pyk
2016-02-11
360178
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Katarina Krykogård, signerad M Pyk, akvarell, ca 21x24 cm