Stolar 1900-talets andra hälft
2016-02-10
360143
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6+2 st, 1900-talets andra hälft, chippendalestil, skulpterad dekor, främre fotavslut med dekor av claw-and-ball, sitthöjd ca 47 cm
Smärre ytskador o fläckar