Angelica Wiik färglitografi
2016-02-10
360141
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik, 7/290, färglitografi med glitter, ca 60x44 cm