Angelica Wiik färglitografi
2016-02-10
360140
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Räven", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 59 x 38 cm, oramad