Angelica Wiik litografi med glitter
2016-02-10
360133
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna" signerad Angelica Wiik, 34/190, färglitografi, 50 x 21,5 cm, oramad