Walasse Ting färglitografi
2016-02-10
360067
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALASSE TING (Kina, född 1929): Flowers, signerad och daterad 81, artist proof, färglitografi, bladmått ca 45x60 cm