Walasse Ting litografi
2016-02-10
360063
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WALASSE TING (Kina, född 1929): Röd häst, signerad och numrerad 80/200, färglitografi, bladmått ca 45X59 cm