Lennart Aschenbrenner färglitografi
2016-02-10
360025
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med matkniv, signerad och daterad Aschenbrenner -87, 71/150, färglitografi, ca 76x57 cm