Kaffeskedar silver
2016-02-10
359996
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, med dekor i emalj, förgyllda, C.G. Hallberg, Stockholm 1910, längd 10 cm
Emaljskador