Yrjö Edelmann
2016-02-10
359995
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941), Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, bladstorlek ca 43x60,5 cm