Joakim Allgulander färglitografi
2016-02-10
359990
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 137/240, färglitografi, bladmått ca 42 x 61 cm, oramad