Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-02-12
359976
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med frukter, olja på duk uppfordrad på pannå, oval form, 30 x 30 cm