Carl Larsson efter
2016-02-16
359969
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL LARSSON, efter: "Namnsdag på härbret", numrerad 287/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm
Utgiven av Swedart, efter undelag från Nationalmuseums bildarkiv