John Jon-And
2016-02-16
359967
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): (3), signerade, krita och tusch, 34x30, 55x46, 66x48 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Mindre skador