Birger Simonsson
2016-02-09
359846
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER SIMONSSON (1883-1938): "Det franska huset", signerad Simonsson, olja på papp, 39x32 cm