VIncent Plesnivy akvarell
2016-02-12
359841
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VINCENT PLESNIVY (1879-1944): (2), äldre par, akvareller, signerad Plesnivy, 32 x 48, 5 cm