Fåtölj Louis XVI-stil
2016-02-10
359831
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, randig kädsel, sitthöjd 40 cm
Slitage