Alfred Manessier
2016-02-20
359801
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALFRED MANESSIER (1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 87/200, färglitografi, 38x48, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg