Lennart Rhode litografi
2016-02-09
359778
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, litografi, signerad och numrerad Lennart Rohde 19/30, ca 24X16 cm
Passpartou med fuktfläckar