Antoni Tàpies färglitografi
2016-02-09
359772
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANTONI TAPIES (1923-2012), Fregoli (plate 7), färglitografi, 1969, signerad och numrerad Tapies 17/100, bladmått 77x56,5 cm
LITTERATUR: Galfetti 216