Edgar Chahine etsning
2016-02-09
359769
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EDGAR CHAHINE (1874-1947), porträtt, etsning och akvatint, signerad, 41x30 cm
oramad