Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDRÉ BUS, LONG LANE, soffbord, 1960/70-tal, Design pat 185371 Style No 900 01, Serial No565240, stämplat Lane Alta Vista Virginia, i valnöt och ek, höjd 36, 102x49 cm
Ytslitage
359729
2016-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här