Nattduksbord 1900-talets andra hälft
2016-02-09
359690
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, bemålad, låda i sargen, dragknopp i mässing, höjd ca 49, 56x42 cm
Ytskador