Armband 18 k guld
2016-02-09
359683
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, manglad pansarlänk, berlocker, säkerhetskedja, vikt ca 8,4 g
En hästskoformad berlock med bucklor, 2 berlockers ringar med synliga lagningar