Damporträtt
2016-02-09
359660
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Porträtt, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 58x47 cm
Slitage, färgbortfall, retuscher, skador