Slaglåspistoler 17-1800-tal
2016-02-09
359621
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGLÅSPISTOLER, 17-1800-tal, varav en ändrad från flintlås, längd ca 30-36 cm
Kompletterade, slitage, laddstake saknas