Roland Svensson litografier
2016-02-07
359596
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): 3 st, skärgårdsbild, "kvällsmål" samt intreör, signerade roland S, litograferade, ca 19x35, 33x31 samt 18x15.
Ingår i Samling Roland Svensson
En saqknar glas, delvis gulnade