Roland Svensson litografier
2016-02-07
359587
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), 2 st, "Gillöga" samt "Lotsbåt i vinterkvarter", signerade roland S, 36x50 resp. 25x30 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
En saknar glas, blekta, med dedikationer