Roland Svensson färglitografier
2016-02-07
359568
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3), Framlidne August Andersson Långvik Möja, 2 st mindre med motiv av fåglar resp segelbåt (samramade), signerade, färglitografier, ca 26x16, resp ca 7x10 cm.
Ingår i Samling Roland Svensson
En med dedikation,