Vilhelm Behm
2016-02-08
359564
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VILHELM BEHM (1859-1934): Skogsmotiv, signerad och daterad Wilh. Behm 1933, olja på duk, 37x47 cm