Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359524
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad roland S, 124/150 Utskärsland 1984, färglitografi, ca 36 x 59 cm
Ingår i Samling Roland Svensson