Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359517
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Månljus vinternatt", signerad roland S, 133/350, färglitografi, ca 24 x 20 cm
Ingår i Samling Roland Svensson