Karl Axel Pehrson
2016-02-07
359512
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (2), Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -92 resp 95, numrerad 321/385 resp 341/385, färglitografi, ca 54x39 resp. 35x27 cm