Italiensk skola blomsterstilleben
2016-02-09
359499
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ITALIENSK SKOLA (18/1900-tal): Blomsterstilleben, olja på duk fäst på pannå, 85,5x69 cm
Retuscher, duk uppfäst på pannå