Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359493
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad roland, p.t., färglitografi, ca 37 x 29 cm
Ingår i Samling Roland Svensson