Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359485
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsvinter-Röder", signerad roland S, p.t. 1981, färglitografi, ca 25 x 20 cm
Ingår i Samling Roland Svensson