Arthur Percy
2016-02-07
359476
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARTHUR PERCY (1886-1976): "Öland Alavar", olja på pannå, signerad och daterad Percy 1964, 33x40 cm