Corneille färglitografi
2016-02-16
359473
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 98, numrerad 146/150, färglitografi, bladstorlek 90x62,5 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg