3 000 SEK
2 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Täppan", vävnad, röllakan, formgiven 1931, signerad AB MMF, 67x47,5 cm
Smärre slitage
359468
2016-02-08