Kanna silver
2016-02-08
359448
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANNA, silver, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd ca 23 cm, vikt ca 520 g
Slitage, saknar del vid handtag