Sockerruska 1 par silver
2016-02-08
359447
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOCKERRUSKA, 1 par, silver, 1900-talets andra hälft, rokokostil, Danmark, höjd 23 cm, vikt ca 640 g
Slitage