Roland Svensson färglitografi
2016-02-07
359435
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i Arktis", signerad roland S, Provtryck April 1980, färglitografi, ca 43 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation